Gamta žavi savo gyvybe ir dinamika dokumentiniuose filmuose, tačiau patiems išėjus į mišką atrodo, kad jame nieko nevyksta? Manote, kad miškai aplinkui tušti ir neįdomūs, o jūs juose esate vieni? Po šios ekskursijos taip nebemanysite!

Ar žinote kaip bebrai stato savo trobą, koks gyvūnas Lietuvoje buvo išnykęs, nes buvo laikytas žuvimi, ką stirna padaro prieš miegą, koks paukštis turi savo kalvę, bei kokį gyvūną galima laikyti lietuvišku lokiu. Šios ekskursijos metu išgirsite, ko dar negirdėję apie Lietuvoje gyvenančius gyvūnus ir jų gyvenimo būdą. Sužinosite kokius ženklus gyvūnai palieka po savęs, kur jų reikia ieškoti, bei išmoksite juos atskirti. Įgysite pėdsekystės žinių, o šiltuoju metu laiku turėsite progą net įsiamžinti rastą gyvūno pėdsaką.

Ekskursija vyksta visais metų laikais, jos ilgis, tematika gali būti koreguojama pagal grupės norus bei aplinkos galimybes.

Daugiau pėdsekystės nuotraukų

This slideshow requires JavaScript.

Pažinus pėdsakus, kaip ir raides, galima perskaityti gamtoje užrašytas istorijas.

This slideshow requires JavaScript.

Išėję į gamtą, patenkame į gyvūnų namus. Svarbu nepamiršti, kad mes juose tik svečiai. (Nuotraukose matomi lizdai fotografuoti, tuo metu, kai jie jau nebebuvo naudojami.)

This slideshow requires JavaScript.

Pagal gyvūnų paliktus graužtukus, galima atpažinti kas juos paliko.